مدیرکل گمرکات مازندران: تجارت موبایلی برنامه مهم گمرکات است مدیرکل گمرکات مازندران، تجارت موبایلی وجایگزینی با سامانه جامع امور گمرکی را از برنامه های مهم گمرک بیان کرد.
مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران خبر داد اجرای طرح کامیونت نمایشی سیار در سال ۹۷ مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران از اجرای طرح کامیونت نمایشی سیار در سال ۹۷ خبر داد.
نایب رئیس شورای شهر ساری: محله آذربایجانی ها در ساری ساماندهی می شود نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری،بازسازی و ساماندهی محله آذربایجانی ها در قلب شهر ساری را از پروژه های مهم و استراتژیک این دوره شورا برشمرد.
آسیب‌های استفاده از تلفن همراه در مدارس جدی گرفته شود مدیر رسانه حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به پائین آمدن سن استفاده از موبایل در بین دانش آموزان، گفت: آسیب‌های استفاده از تلفن همراه در مدارس جدی گرفته ...
اعلام آمادگی کره ای ها برای سرمایه گذاری ۲.۵ میلیارد دلاری استاندار مازندران از آمادگی یکی از شرکت های کره ای برای سرمایه گذاری ۲.۵ میلیاردی در استان خبر داد.
ادامه بارندگی در مازندران آسمان مازندران امروز بارانی و با بارش برف در ارتفاعات پیش بینی می‌شود.
شناخت کامل از تیم اکسین البرز داریم مهابادی: ما مرد جنگیم، پا پس نمی‌کشیم/ جادوگری و دلالی در فوتبال همیشه هست سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: شناخت کامل از تیم اکسین البرز داریم با توجه به اینکه در زمین خودمان بازی می‌کنیم باید از حضور هواداران پرشور ...
آخرین جزئیات از سانحه هوایی/ سمیرم محل سقوط هواپیمای تهران یاسوج /اسامی مسافران پرواز تهران- یاسوج منتشر شد ساعت ۸ صبح امروز یک فروند هواپیمای مسیر تهران ـ یاسوج متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان پس از پرواز از مهرآباد به سمت یاسوج از رادار خارج شده است.
با اعلام طرح پیش‌فروش بانک مرکزی؛ طرح قبلی پیش فروش سکه با واگذاری ۵۶ هزار قطعه متوقف شد با اعلام بانک مرکزی مبنی بر طرح جدید پیش فروش سکه با نرخ یک میلیون و سیصد هزار تومانی برای پیش فروش یکساله و یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی برای پیش ...
حیدری: جایگاه‌مان در هیئت رئیسه اتحادیه جهانی باعث شد کشتی ایران کمترین هزینه را بپردازد قهرمان پیشین کشتی جهان گفت: عملکرد تیم دیپلماسی فدراسیون کشتی در موضوع علیرضا کریمی مناسب و به موقع بود.